try another color:
60% 70% 80% 90% تغییر اندازه فونت متن:
امروز: جمعه, 15 آذر, 1398

شماره 66 - خرداد 88

معناي زندگي1

نام نویسنده: 
ابوذر رجبي

معناي زندگي1Read more

آيت‌ِ بهجت

به مناسبت ارتحال ملكوتي مرجع و بزرگ عارف جهان تشيع آيت‌الله العظمي بهجت (ره)Read more

راه‌هاي جذب دانشجويان به نماز(قسمت سوم/ پاياني)

نام نویسنده: 
حجت‌الاسلام اكبر فرحزادي

13. دوست خوبRead more

مسابقه «سايت و وبلاگ برتر»

نام نویسنده: 
غلامعباس كياني مجد

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد با خبر شديم كه اداره پشتيباني علمي و فرهنگي اساتيد در صدد است تا مسابقه‌اي با عنوان «وبلاگ برتر» برگزار نمايد خواهشمند است در اين خصوص توضيحاتي بفرماييد:Read more

چهار دستور

نام نویسنده: 
دكتر حسين خنيفر

در يكي از روزهاي نيمسال اول سال 1387 در دانشگاه آزاد اسلامي واحد سوادكوه در اتاق هيأت علمي نشسته بودم كه ناگاه دو دخترِ دانشجو وارد شدند و گفتند: «ما دو نفر، حدود شش‌ماه پيش، ازدواج كرديم و هنوز به خانه بخت نرفته‌ايم كه اختلاف ما با شوهرانمان شروع شده و نزديك است كه كارمان به جدايي و طلاق بكشد. لطفي كنيد و ما را راهنمايي كنيد كه اين كشتي در حال تلاطم آرام گيرد و خوشبختي و نشاط دوباره برگردد.»Read more

مديريت زمان (قسمت دوم)

من يك برنامه‏ريزي خيلي ساده دارم. اگر ما بياييم دو ستون عين برنامه درسي كه در مدارس هست طراحي كنيم، در ستون اول، روزها را مي‌نويسيم. در ستون دوم، تعداد ساعت در هر روز را ثبت ‌كنيم. بقيه ستون را به سه قسمتِ صبحها، عصرها و شب‌ها تقسيم مي‌كنيم. البته به عنوان مثال، طبق جدول، مي‌توانيم هر يك از اين قسمت‌ها را هم به ساعت‌هاي دلخواه خودمان تقسيم كنيم.
مثلا روز شنبه ممكن است از اين 6 ساعت، دو ساعت در صبح باشد، بقيه را در شب پر كنيد. اين ديگر اختياري است. من كجا اين وقت را پر كنم؟ كه در آن وقت، تعارف نكنم؛ وقتم را به كسي نفروشم؛ در آن وقت، برنامه ام را تعريف كنم.Read more

آثار علمي اساتيد

سيماي آفتاب
خاطرات ناب از زندگي الهي سياسي امام خميني(ره)
نويسنده: علي احمدپور تركماني
ناشر: دفتر نشر معارف
نوبت چاپ: اول ـ 1387
بها: 2500 تومان
نويسنده كتاب در صدد است، با بيان برهه‌هايي از زندگي حضرت امام خميني(ره)‌ شمه‌اي از بي‌كران روح بلند ايشان را به تصوير بكشد تا نصب‌العين نسل جديد ايران اسلامي گردد.
اين اثر در چهار فصل و با عناوين ذيل تنظيم شده است: فصل اول، امام از نگاه نزديكان و بستگان؛ فصل دوم، امام از نگاه اعضاي بيت و دفتر؛ فصل سوم، امام از نگاه اعضاي تيم پزشكي؛ فصل چهارم، امام از نگاه شاگردان و همراهان.

عشق در سه نگاه
نويسنده: سيدحسين حسيني سروريRead more

تازه هاي كتاب

امام خميني(س)
از نگاه نخبگان جهان
تدوين: علي داستاني بيركي
ناشر: موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني(س)
نوبت چاپ: چهارم ـ 1387
بها: 3300 تومان
اين كتاب، از ميان هزاران وصفي كه نخبگان جهان از شخصيت استثنايي امام خميني(س) داشته‌اند، هزار سخن را كنار هم قرار داده و به جامعه عرضه مي‌دارد. نويسنده، سخنان نخبگان را به تفكيك محيط جغرافيايي و قاره‌ها و سپس كشورهاي آنها تنظيم كرده است؛ مثلاً در ذيل قاره «آسيا» تجليل‌هاي انديشمندان 36 كشور آسيايي را از امام، و در ذيل قاره «اروپا»، سخنان شخصيت‌هاي 20 كشور اروپايي را درباره امام خميني(ره) منعكس نموده است.

تأثير فمينيسم بر فروپاشي حكومت‌هاRead more

نرم افزارهاي آموزشي ويژه اساتيد معارف اسلامي

واحد تكنولوژي آموزشي دانشگاه معارف اسلامي به منظور ارتقاي سطح علمي اساتيد گروه معارف اسلامي دانشگاه‌هاي دولتي و آزاد اسلامي سراسر كشور كه داراي مجوز تدريس از معاونت امور اساتيد مي‌باشند، نرم‌افزارهاي زير را با تخفيف 70% عرضه مي‌نمايد. علاقمندان مي‌توانند با تكميل‌ فرم پيوستي و ارسال آن به آدرس زير اقدام نمايند و يا به شماره 7747240-0251 فاكس نمايند.
ليست نرم افزارها
کد رسانه عنوان تعداد CD مبلغ قابل پرداخت با تخفيف(تومان)
18/50 قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران ـ دكتر ارسطا(شهريورماه 84) 8 8000
19/50 قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران ـ آيت الله كعبي (شهريورماه 84) 5 5000Read more

Syndicate content