try another color:
60% 70% 80% 90% تغییر اندازه فونت متن:
امروز: سه شنبه, 18 مرداد, 1401

فضاي مجازي

کانال‌های تلگرامی استادان (1)

نام نویسنده: 
حجت شعبانی

اشاره
استادان و مدرسان محترم دروس معارف اسلامی دانشگاه‌ها می‌توانند آدرس کانال تلگرامی (علمی و آموزشی) خود را به سامانه پیامک نشریه (100021101) ارسال نمایند تا پس از ارزیابی، در این نشریه معرفی شود. بدیهی است معرفی کانال‌های شخصی استادان به معنای تأیید تمام محتوا و مطالب مندرج در آن‌ها نیست؛ بلکه هدف نشریه معرفی و ارائه نمونه‌هایی جهت تشویق دیگر فرهیختگان ارجمند به حضور عالمانه و تأثیرگذار در فضای مجازی است.
همچنان منتظر آدرس کانال‌‌های علمی و آموزشی شما هستیم.Read more

کانال‌های تلگرامی استادان (3)

نام نویسنده: 
تدوین: حجت شعبانی

اشاره

استادان و مدرسان محترم دروس معارف اسلامی دانشگاه‌ها می‌توانند آدرس کانال‌های تلگرامی (علمی و آموزشی) خود را به سامانه پیامک نشریه (100021101) ارسال نمایند تا پس از ارزیابی، در این نشریه معرفی شوند. بدیهی است معرفی کانال‌های شخصی استادان به معنای تأیید تمام مطالب و محتوای مندرج در آن‌ها نیست؛ بلکه هدف نشریه معرفی و ارائه نمونه‌هایی جهت تشویق دیگر فرهیختگان ارجمند به حضور عالمانه و تأثیرگذار در فضای مجازی است.

همچنان منتظر آدرس کانال‌‌های علمی و آموزشی شما هستیم.Read more

کانال‌های تلگرامی استادان (2)

نام نویسنده: 
تدوین: حجت شعبانی

اشاره

استادان و مدرسان محترم دروس معارف اسلامی دانشگاه‌ها می‌توانند آدرس کانال‌های تلگرامی (علمی و آموزشی) خود را به سامانه پیامک نشریه (100021101) ارسال نمایند تا پس از ارزیابی، در این نشریه معرفی شوند. بدیهی است معرفی کانال‌های شخصی استادان به معنای تأیید تمام محتوا و مطالب مندرج در آن‌ها نیست؛ بلکه هدف نشریه معرفی و ارائه نمونه‌هایی جهت تشویق دیگر فرهیختگان ارجمند به حضور عالمانه و تأثیرگذار در فضای مجازی است.Read more

پایگاه‌های اینترنتی اساتید معارف (14)

نام نویسنده: 
حجت شعبانی

تدوین: حجت شعبانیRead more

پایگاه‌های اینترنتی اساتید معارف (12)

نام نویسنده: 
تدوین: حجت شعبانی

اشارهRead more

پایگاه‌های اینترنتی اساتید معارف (11)

نام نویسنده: 
تدوین: حجت شعبانی

 

اشارهRead more

نرم‌افزار‌های چند رسانه‌ای آموزه

نام نویسنده: 
در گفتگو با دکتر غلامحسین گرامی گفتگو از: سیدروح الله پرهیزکاری

 

اگر ممکن است در ابتدا در باره «نرم‌افزار‌های چند رسانه‌ای آموزه» و کاربرد آن توضیحاتی ارائه فرمایید.

همان‌گونه که خوانندگان محترم مستحضرند از اهداف ذکر شده در اساسنامه دانشگاه معارف اسلامی، ارائه روش‌های نوین و موثر در ارائه دروس معارف اسلامی است. این دانشگاه در این راستا به طراحی نرم‌افزار‌های مختلف دست زده که از جمله آنها نرم‌افزار‌های چند رسانه‌ای آموزه است.Read more

پایگاه‌های اینترنتی اساتید معارف (10)

نام نویسنده: 
تدوین: حجت شعبانی

 

اشاره

استادان و مدرسان محترم دروس معارف اسلامی دانشگاه‌ها می‌توانند آدرس وب‌سایت/ وبلاگ علمی (آموزشی/پژوهشی/اطلاع‌رسانی) خود را به سامانه پیامك نشریه (100021101) ارسال نمایند تا پس از ارزیابی، در این نشریه معرفی شود. بدیهی است معرفی وب‌سایت‌های شخصی استادان به معنای تأیید تمام محتوا و مطالب مندرج در آنها نیست؛ بلکه هدف ما معرفی و ارائه نمونه‌هایی جهت تشویق دیگر فرهیختگان ارجمند به حضور جدی در فضای مجازی است.

همچنان منتظر آدرس پایگاه‌های علمی و به روز شما هستیم.

معارفRead more

رسانه‌های آموزشی ویژه اساتید معارف اسلامی دانشگاه‌ها

 

واحد تکنولوژی آموزشی دانشگاه معارف اسلامی جهت ارتقای سطح علمی اساتید معارف اسلامی دانشگاه­های سراسر کشور، اقدام به تهیه CD و DVDهای آموزشی ذیل نموده است:

تولیدات DVD

نوعRead more

Syndicate content