try another color:
60% 70% 80% 90% تغییر اندازه فونت متن:
امروز: پنجشنبه, 18 آذر, 1400

پایگاه‌های اینترنتی اساتید معارف (11)

Send to friendSend to friend
نام نویسنده: 
تدوین: حجت شعبانی

 

اشاره

استادان و مدرسان محترم دروس معارف اسلامی دانشگاه‌ها می‌توانند آدرس وب‌سایت/ وبلاگ علمی (آموزشی/پژوهشی/اطلاع‌رسانی) خود را به سامانه پیامك نشریه (100021101) ارسال نمایند تا پس از ارزیابی، در این نشریه معرفی شود. بدیهی است معرفی وب‌سایت‌های شخصی استادان به معنای تأیید تمام محتوا و مطالب مندرج در آنها نیست؛ بلکه هدف ما معرفی و ارائه نمونه‌هایی جهت تشویق دیگر فرهیختگان ارجمند به حضور جدی در فضای مجازی است.

همچنان منتظر آدرس پایگاه‌های علمی و به روز شما هستیم.

معارف

 

وبلاگ «همسفران»

www.attaherh.mihanblog.com

این پایگاه كه بیش از 4 سال از عمر آن می‌گذرد به همت زهرا پوستچیان، دانش‌آموخته حوزه علمیه قم و کارشناس و مشاور امور مذهبی، خانواده، تربیت فرزند و نیز ازدواج است که سالیانی به عنوان استاد معارف، همراز و راهنمای دختران دانشجو می‌باشد. برخی مطالب اخیر این وبلاگ که تنها برای مشاوره و راهنمایی خانم‌هاست، عبارتند از: بایدها و نبایدهای مراحل خواستگاری، اختلاف سنی با خواستگارم کم است، با کار کردن مخالف است و تفاوت سنی زیاد دارد، او خجالت می‌کشد با خانواده‌اش در میان بگذارد، پاسخ خانم دانشجوی کامپیوتر، آیا بیماری من مهم است؟ خواهر مجرد بزرگتر دارم با خواستگارم چه کنم؟ آیا مرا برای ازدواج می‌خواهد؟ و... .

 

وبلاگ «تا راه را گم نكنم»

www.hajidideban.blogfa.com

این وبلاگ از سال 86 تا کنون توسط حجت‌الاسلام سعید عبداللهی به‌روزرسانی می‌شود. عناوین برخی از مطالب این وبلاگ عبارتند از: تولد یک ساندیس‌خور حرفه‌ای دیگر...!، تا ثریا می رود دیوار کج...!، حس نوشتنم درد می‌کند، دست بردار دکتر !؟، راهیان نور 89-90، روزهای پر از امید مردم مسلمان، یه روز یه ترکه...، حضرت ماه سلام، بیشتر دقت کنید و چشم بسته چیزی را قبول نکنید، حاج آقا باید برقصه...حاج آقا باید برقصه!!!

 

وبلاگ «اینجا یك منبر دیجیتال است»

www.sharifblog.blogfa.com

این وبلاگ از مرداد ماه 88 توسط حجت‌الاسلام میثم شریف اصفهانی، به صورت هفتگی به‌روز می‌شود. تقسیم‌بندی موضوعی این وبلاگ به این قرار است: جامعه‌شناختی، تقوا، امتحان و ابتلا، رزق، ماجراهای من و استیو، آزاد، سیاسی، ادامه تحصیل، خانواده و ازدواج، و انتخاب نویسنده. عناوین برخی یادداشت‌های این وبلاگ عبارتند از: وایبرکم الله!، عشقی عاقلانه!، کار فرهنگی، این نتیجه قابل پیش‌بینی بود!، افتخار، گفتمان، خاطرات یک مخبر سیاسی، داستان زید، مقصر، نمک‌نشناس، چوب کبریت، مانیفیست، ابولاّ و... .

 

وبلاگ «دو واحد اندیشه»

2vahedandisheh.blogfa.com

این وبلاگ به همت آقای سید مجتبی حسینی یمین، مدرس معارف اسلامی دانشگاه، به روزرسانی می‌شود. عناوین برخی از مطالب اخیر آن به این شرح است: جایی برای گفتگو، فقط خانم‌ها بخوانند، ایرانی‌ها به خاطر ایران و ایرانی تولید داخلی مصرف کنید، کمک به محرومین، منابع پیشنهادی برای خلاصه‌نویسی، وب‌سایت مخصوص نامه رهبری، حوزه یا دانشگاه، پیشنهاد عملی برای جهانی کردن نامه امام امت به جوانان جهان، مستند دختران بدحجابی که محجبه شدند، جواب عاطفه خانم (5 -1)، عرفان نابِ نابِ ناب، مرگ ‌بر روزنامه شارلی ابدو و... .