try another color:
60% 70% 80% 90% تغییر اندازه فونت متن:
امروز: چهارشنبه, 22 مرداد, 1399

اخبار نهاد

Send to friendSend to friend

همایش کشوری قرآن و سلامت
معاونت تحقیقات و فناوری و گروه معارف اسلامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با همکاری بنیاد پژوهش‌های قرآنی حوزه و دانشگاه، همایش کشوری قرآن و سلامت را با محوریت قرآن و سلامت جسمانی، قرآن و سلامت روانی، قرآن و سلامت معنوی، قرآن و سلامت اجتماعی، قرآن و محیط زیست، و موضوعات آزاد در این ارتباط برگزار می‌نماید.
آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات: 29 مرداد 1390
پست الکترونیک ( جهت ارسال مقاله): quran@mazums.ac.ar
زمان برگزاری: 4ـ2 آذر ماه 1390.
آدرس دبیرخانه: ساری، کیلومتر 18 جاده خزر آباد، مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص)، دانشکده پزشکی، گروه معارف اسلامی، تلفکس 3543615-0151
محل برگزاری همایش: مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص)، سالن همایش مصباح.
جهت کسب اطلاع بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس www.mazums.ac.ir مراجعه شود.

موفقيت گروه معارف دانشگاه علوم پزشكي مشهد
گروه معارف اسلامي دانشگاه علوم پزشكي مشهد به عنوان گروه آموزشي برگزيده چهارمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري انتخاب شد. ضمن تبريك به اعضاي محترم آن،‌ اساتيد محترم آقايان: سيد‌مرتضي اسدي، احمد آقايي‌زاده ترابي، محمد‌مهدي مسعودي، سيد‌مرتضي موسوي گرمارودي، سعيد نمازي‌زادگان، محمد‌جعفر جهانگير فيض‌آبادي و محمد‌علي قائمي، توفيقات روز‌افزون ايشان را در ارتقاي سطح كيفي و كمي خدمات آموزشي از خداوند متعال خواستاريم.

حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاى محمد امراللهى دامت توفيقاته‏
بدون شك يكى از آرزوهاى ديرينه هر مسلمان فرهيخته و متعهد، تبيين و ترويج اسلام ناب در همه ابعاد آن مخصوصاً در ميان جوانان تحصيل‏كرده جامعه است، اسلامى كه حقيقت آن تلفيقى از علم و عمل و عبادت و سياست است و متدين به چنين دين اصيلى در همه ابعاد زندگى چه فردى و چه اجتماعى لحظه‏اى در حالت بى‏تفاوتى و نااميدى به سر نخواهد بُرد.
انقلاب پر شكوه اسلامى با درايت‏هاى امام راحل و مقام معظم رهبرى و مجاهدت‏هاى شهدا، جانبازان و ايثارگران، فرصتى مغتنم در اختيار حوزه‏هاى علميه نهاده است تا با استفاده از آن و استقبال بى‏نظيرى كه در محيط‌هاى علمى و دانشگاهى وجود دارد، در راه انجام وظيفه نسبت به اين رسالت بزرگ قدم بردارند.
بى‏ترديد يكى از زمينه‏هاى بسيار مناسب در راستاى تبيين و ترويج اين دين گران‏بها در ميان فرهيختگان و دانشگاهيان، وجود دروس معارف اسلامى و حضور اساتيد گرانقدر آن و دفاتر نهاد و مبلغین محترم می باشد. كه با تمام توان بايد سعى در تقويت جايگاه انسان‏سازى اين فرصت مهم نموده و از آن براى تعليم و تربيت و تزكيه و رشد غيرت دينى و انقلابى جوانان عزيز اين مرز و بوم استفاده كرد. با توجه به اين امر مهم و جايگاه علمى و اخلاقى و تجربه‏هاى گرانقدر حضرت‏عالى، شما را با حفظ سمت مديریت امور اساتيد معارف اسلامى به عنوان قائم مقام معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان منصوب مى‏نمايم. اميد است با استفاده از نظرات مدیران محترم معاونت و استادان و همه همكارانى كه دغدغه تحقق اين هدف مهم در دانشگاه‏ها را دارند بيش از پيش در انجام اين وظيفه الهى موفق باشيد.
فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات خالصانه برادر عزیزم جناب حجت‌الاسلام و‌المسلمین فرحزادی صمیمانه تشکر می‌نمایم و برای ایشان توفیقات روزافزون در سنگر جدید خدمت را ازخداوند خواستارم.
عليرضا مستشارى
‏ معاون امور دفاتر، اساتيد و مبلغان‏

انتصابات
نام و نام خانوادگی سمت دانشگاه / مؤسسه تاریخ حکم
جناب آقای جمشید جلالی شیجانی مدیرگروه آزاد اسلامی واحد شهرری 14/11/89
جناب آقای دکتر مرتضی کشاورز مدیرگروه آزاد اسلامی واحد ارسنجان 25/12/89
حجت‌الاسلام ذبیح الله باقری قمی مدیرگروه هنر (تهران) 15/1/90
جناب آقای حسین انصاری‌مقدم سرپرست آزاد اسلامی واحد انار 16/1/90
جناب آقای علی اخترشهر مدیرگروه آزاد اسلامی واحد لاهیجان 16/1/90
سرکار خانم صدیقه گوهری بهاری مدیرگروه علوم پزشکی گناباد 25/1/90
حجت‌الاسلام غلامرضا معارفی مدیرگروه شاهد 28/1/90
سرکار خانم زهره فریدونی سرپرست مؤسسه آموزش عالی غیاث‌الدین جمشیدکاشانی (آبیک) 15/2/90